Εντός έδρας ήττα από τον Απόλλωνα (στιγμιότυπα)

Την ήττα με 3-1 από τον Απόλλωνα δέχτηκε η ομάδα μας, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος CYTA.

Το σκορ άνοιξε ο Οκριασβίλι στο 19ο λεπτό με κοντινό πλασέ, μετά από ασταθή απέκρουση του Δημητρίου σε σουτ του Κορέια.

Η ομάδα μας συνέχισε να είναι καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του παιχνιδιού, με τον Απόλλωνα ωστόσο να ισοφαρίζει με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.

Λίγο πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου, η φιλοξενούμενη ομάδα πέτυχε και δεύτερο τέρμα, με τον Πίττα να σκοράρει με σουτ έξω από την περιοχή.

Με διάθεση για να πετύχει την ισοφάριση εισήλθε στο β’ ημίχρονο η ομάδα μας και παρά τις πολύ μεγάλες ευκαιρίες που βρήκε με πρωταγωνιστή τον Οκριασβίλι σε δύο περιπτώσεις, το τέρμα δεν ήρθε ποτέ. Αντιθέτως, ο Απόλλωνας εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος γύρισμα που έγινε, με τον Λάρσον να σημειώνει το τελικό 3-1.